Rzetelna Firma – opinie uczestników programu

Ponad 50 000 przedsiębiorstw ze wszystkich sektorów gospodarki – tyle liczy sobie projekt Rzetelna Firma, który istnieje na polskim rynku już od kilku lat. Program ten został stworzony przez jedno z największych w Polsce biur informacji gospodarczej – Krajowy Rejestr Długów. Na czym polega Rzetelna Firma? Opinie i wizerunek uczestników projektu najlepiej opiszą ideę i korzyści płynące z dołączenia do tej inicjatywy. Sprawdź kilka najciekawszych doświadczeń polskich przedsiębiorców.

Opinie o programie Rzetelna Firma

Piotr, właściciel warsztatu samochodowego na Dolnym Śląsku

Swój biznes prowadzę już kilka dobrych lat i zawsze numerem jeden był dla mnie klient. Brzmi to teraz jak oklepana fraza, ale każdy, z kim miałem przyjemność pracować, może to potwierdzić. Któregoś dnia znajomy opowiedział mi o programie Rzetelna Firma. „Opinie masz dobre w swojej branży” – mówił kolega – „wyślij zgłoszenie do projektu, a zobaczysz, że zdobędziesz jeszcze więcej klientów”.

Postanowiłem dać szansę tej inicjatywie i w krótkim czasie dołączyłem do grona innych „rzetelnych”. Okazało się, że wiszący w warsztacie Certyfikat Rzetelności robi na wszystkich wielkie wrażenie. Klienci zaczęli częściej polecać moje usługi, a ja byłem dumny ze swojej etyki pracy, która teraz jest już dokładnie udokumentowana i doceniona.

Iwona, szef biura architektonicznego z Poznania

W moim fachu dość trudno jest regularnie zdobywać nowe zlecenia. Muszę na to poświęcić dużo czasu; nawet pomimo tego, że wizerunek firmy i tak jest już bardzo dobry. Któregoś dnia, szukając w sieci informacji o następnych przetargach, natrafiłam na stronę Rzetelnej Firmy.

Stwierdziłam, że idealnie kwalifikuję się do programu – wysłałam więc swoje zgłoszenie i po jakimś czasie wizytówka mojego przedsiębiorstwa znajdowała się w bazie projektu. To sprawiło, że na kolejnych przetargach mogłam pochwalić się udokumentowaną rzetelnością i etyką pracy. Zauważyłam, że w krótkim czasie zaczęło mi przybywać coraz więcej klientów – zawdzięczam to właśnie Certyfikatowi Rzetelności i innym korzyściom, jakie daje uczestnictwo w inicjatywie Rzetelna Firma.

Subscribe / Share

Article by pepeta

Authors bio is coming up shortly.