KRD – opinie i fakty o biurze informacji gospodarczej

logo-krdNiewiele jest w Polsce firm, które mogą pochwalić się dobrą bazą danych oraz skutecznymi metodami działania. Z pewnością jednym z takich miejsc jest KRD, czyli Krajowy Rejestr Długów. To biuro informacji gospodarczej już od 13 lat prowadzi spis wszystkich rzetelnych i nierzetelnych osób i przedsiębiorstw, każdego dnia pomagając coraz większej liczbie klientów w rozwiązywaniu ich problemów z zadłużeniem. Przeczytaj kilka najważniejszych opinii i ciekawostek o KRD.

Biuro informacji gospodarczej z misją

KRD powstało w 2003 r. Jest jednym z czterech największych w Polsce biur informacji gospodarczych, czyli miejsc, które gromadzą, przechowują i przekazują dane o rzetelnych i nierzetelnych płatnikach. Oznacza to, że możemy tu znaleźć zarówno wpisy negatywne o konsumentach i przedsiębiorcach niespłacających swych należności w terminie, jak i informacje pozytywne – o wszystkich, którzy terminowo regulują zobowiązania. Na wsparcie z zakresu windykacji mogą więc liczyć osoby fizyczne, jednoosobowe firmy, duże korporacje oraz gminy i wtórni wierzyciele.

Skuteczna pomoc w windykacji długów

Podstawą w usługach KRD jest pomoc w odzyskaniu swoich zaległych należności. Bogata oferta Krajowego Rejestru Długów zawiera m.in.:

  • Serwis Ochrony Przedsiębiorcy – kompleksowe zabezpieczenie przed nierzetelnymi partnerami biznesowymi,
  • Wezwanie do zapłaty plus na koszt dłużnika – nowa usługa, która zapewnia skuteczne odzyskanie długów z przeniesieniem wszystkich wydatków na zadłużoną osobę,
  • Monitoring firm,
  • Dopisanie dłużnika do rejestru.

KRD – opinie klientów

Na samym końcu warto także dowiedzieć się, jak Krajowy Rejestr Długów przedstawia się w oczach klientów oraz specjalistów od windykacji. Ilość rozwiązanych spraw i stałe rozszerzanie oferty usług jednoznacznie wskazują szybki rozwój KRD. Opinie przedsiębiorców, którzy zdecydowali się zaufać tej firmie oraz liczne nagrody przyznawane przez tak prestiżowe instytucje, jak np. Gazeta Finansowa, upewniają nas jeszcze mocniej, że KRD to miejsce, któremu warto zaufać.